Anna

Anna Lehtisalo

toimitusjohtaja, osakas, myynti / new business

044 587 1663

anna.​lehtisalo@​villivisio.​fi

Pasi

Pasi Kuhmonen

asiakkuusjohtaja, osakas, myynti / new business

040 587 5465

pasi.kuhmonen@villivisio.fi

Aino

Aino Penttilä

viestinnän asiantuntija, team lead

050 411 5725

aino.penttila@villivisio.fi

Anna

Anna Pääsky

projektisuunnittelija

040 828 1651

anna.paasky@villivisio.fi

Anna

Anna Salminen

Digitaalisen median suunnittelija

044 024 0493

anna.salminen@villivisio.fi

Heidi

Henna

Henna Kärkkäinen

asiakkuusjohtaja, osakas, team lead

040 827 7419

henna.karkkainen@villivisio.fi

Kaisu

Kaisu Lötjönen

viestinnän suunnittelija

050 511 5535

kaisu.lotjonen@villivisio.fi

Karri

Karri Gardemeister

luova johtaja

040 738 1499

karri.gardemeister@villivisio.fi

Laura

Laura Granholm

visuaalinen suunnittelija

0400 547 498

laura.granholm@villivisio.fi

Pauli

Pauli Nurminen

asiakkuusjohtaja

050 526 7725

pauli.nurminen@villivisio.fi

Petra

Petra Suominen

visuaalinen suunnittelija

040 087 5824

petra.suominen@villivisio.fi

Suvi

Suvi Kuusniemi

projektisuunnittelija

040 569 6854

suvi.kuusniemi@villivisio.fi

Toni

Toni Liimatainen

copywriter

044 591 6367

toni.liimatainen@villivisio.fi

Tuu töihin!

Kaikki tyypit kiinnostaa! Hakemuksesi tai portfoliosi voit kipata osoitteeseen rekry@villivisio.fi