Soita meille

Anna
Anna Lehtisalo
toimitusjohtaja, osakas
044 587 1663
anna.lehtisalo@villivisio.fi
Olli
Olli Lehtisalo
myyntijohtaja, osakas
045 637 1571
olli.lehtisalo@villivisio.fi
Pasi
Pasi Kuhmonen
asiakkuusjohtaja, senior partner
040 587 5465
pasi.kuhmonen@villivisio.fi
Pauli
Pauli Nurminen
luova johtaja, osakas
050 526 7725
pauli.nurminen@villivisio.fi

Asiantuntijamme

Emme häpeä myöntää, että meillä on kovia tekijöitä. Kokemus tuo rentoutta haastaa ja hoitaa hommat tyylikkäästi maaliin.

Heidi
Heidi Jouslehto
AD
050 499 4093
heidi.jouslehto@villivisio.fi
Henna
Henna Kärkkäinen
viestinnän suunnittelija, projektipäällikkö
040 827 7419
henna.karkkainen@villivisio.fi
Janne
Janne Airo
strategi
050 345 0777
janne.airo@villivisio.fi
Joni
Joni Pekkala
projektipäällikkö
050 368 1288
joni.pekkala@villivisio.fi
Jonna
Jonna Ekman
digimarkkinoinnin suunnittelija
050 594 1199
jonna.ekman@villivisio.fi
Kalle
Kalle Tuominen
AD
040 086 7695
kalle.tuominen@villivisio.fi

Villivisio Oy
Hämeenkatu 23 A (6. krs)
33200 Tampere

Laskutusosoite:
Operaattori: Osuuspankki (OKOYFIHH)

Verkkolaskutusosoite:
FI9357300820619837
BIC(SWIFT): OKOYFIHH

Y-tunnus: 1564001-9

Hyvät tyypit kiinnostavat aina. Portfoliosi ja kuperkeikkasi voit heittää osoitteeseen: rekry@villivisio.fi

Soita tai mailaa Ollille, niin pääsemme eteenpäin.

045 637 1571
olli.​leh­ti­sa­lo@​vil­li­vi­sio.​fi